fbpx
Lihtne hallataEnim levinudE-poe valmidusMitmekeelsuse valmidus

Kodulehe tegemine

Kodulehe valmistamisel või e-poe tegemisel pole programmeerimisoskus tingimata enam vajalik. Ainus, mida vajate, on veebimajutus, WordPress ja käputäis pistikprogramme ehk pluginaid. Kui teil on kõik need komponendid olemas, on teie ettevõttele suurepärase kodulehe või e-poe valmistamine käkitegu.

Kodulehe valmistamine toimub alati koostöös Tellijaga. Kui Tellijal on olemas oma nägemus kodulehe kujundusest, siis kodulehe valmistamine toimub arvestades just neid soove.

Meie kodulehe tegemise teenus on optimeeritud parimate äritulemuste saavutamisele ja konversiooni suurendamisele. Me ei valmista ainult ilusaid kodulehti, vaid veebilahendusi, mis tõstab klientide arvu ja müüki.

Oma tegevuses oleme fokuseeritud järgmistele platvormidele: WordPress, Magento, PrestaShop, OpenCart ja Drupal

Arvesta sellega, et esmamulje on tihti ka viimane mulje ning kohe alguses tehtud suurem investeering kodulehe tegemisel maksab kokkuvõttes vähem kui kehva tulemuse hilisem ümberdisainimine.

Oleme aidanud paljudel erineva suurusega ettevõtetel avada oma digitaalne veebiesindus.

hind sisaldab

Kodulehe hinnast olulisem on, hästi toimiv koduleht ja kodulehe funktsionaalsus.

 • Veebilehe disain
 • Veebilehe mobiilne versioon
 • Kodulehe tegemine WordPressiga
 • Otsimootoritele optimeerimine – SEO
 • Veebilehe sisumaterjalide sisestamine
 • Facebook Pixel liidestus
 • Google Analytics liidestus
 • Google Search Console liidestus
 • Viirusturunduse komponendid
 • HTTPS turvaline ühendus
 • Google Maps kaardirakendus

Kui oled ikka kõhkleval seisukohal, uuri oma võimalusi.

Miks on vaja kodulehte?

Tänapäeva maailmas on ettevõtte omamine ilma koduleheta sama, nagu autosõit ilma mootorita. Jõuate küll sihtkohta, kui autot tagant lükkate, kuid kas poleks palju lihtsam, kui teil lihtsalt oleks mootor?

Üks peamisi põhjusi, miks peaksite oma ettevõtte jaoks kodulehe valmistama, on oma organisatsiooni usaldusväärsuse suurendamine. Tõenäoliselt on mitu pakkujat, kes pakuvad teie omaga sarnast teenust. Üks võimalus välja paista on koduleht, mis näeb hea välja ja edastab selgelt teie tarbijatele kvaliteetset teavet.

Ilma koduleheta võivad inimesed teie kui ettevõtte legitiimsuse kahtluse alla seada. Kodulehe omamine on võimalus jätta suurepärane esmamulje ja tõestada inimestele, et olete tõeline äri.

Oma brändi tutvustamine potentsiaalsetele klientidele on üks olulisemaid asju, mida saate teha. Tehes selgelt kindlaks, kes te olete, mida esindate ja mille eest seisate, suurendate võimalust, et teie kliendid teie käest tooteid ja teenuseid ostavad.

Võib-olla on üks intrigeerivamaid põhjuseid oma ettevõtte kodulehe omamiseks see, et see võib suurendada teie võimalusi müügivihjete hankimiseks.

Kui olete võrgus ja teil on otsingumootorite jaoks optimeeritud koduleht, on teil võimalus ilmuda Google’i otsingutulemustes. See tähendab, et kui inimesed otsivad toodet või teenust, on võimalus, et teie koduleht ilmub otsingutulemustes. See võimaldab klientide arvu drastiliselt suurendada.

Paljudele ettevõtetele helistavad potentsiaalsed või olemasolevad kliendid, kes esitavad lihtsaid küsimusi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta. Kui teil jääb kõne vastamata, on klient pettunud. Samuti võivad kõned häirida teie töötajate tähelepanu keskendumast ettevõtte kõige olulisematele osadele. Koduleht võib neid kõnesid vähendada ja suurendada tootlikkust. Samal ajal aitab see klientidel leida kasulikku teavet ilma helistamata, mis lõppkokkuvõttes pakub kõikehõlmavalt ja paremat kasutuskogemust.

Kuna teie koduleht on ööpäevaringselt avatud, on lihtne oma klientidele värskendusi ja teadaandeid postitada. See on viis hoida neid kursis kõigega, mida teete. Kui miski on nende jaoks eriti oluline, suurendab see võimalust, et saate tooteid ja teenuseid müüa.

Kui plaanite müügivihjete suurendamiseks ja ettevõtte kasvatamiseks digitaalset turundust kasutada, soovite tõenäoliselt suurendada veebi- või kampaanialehe külastatavust. Selle tõhusaks tegemiseks kasutage teie kodulehe infot varasema andmeliikluse kohta, et saaksite keskenduda kõige sobivamatele klientidele ja saada oma reklaamikuludelt parim investeeringutasuvus. Seda ei saa tagasiulatuvalt seadistada, seega on kõige valmistada oma koduleht varakult, isegi kui te ei plaani hetkel reklaame esitada.

AUTOSÕIT ILMA MOOTORITA

ON SAMA NAGU ETTEVÕTE
ILMA KODULEHETA

KAS MOOTORIGA POLEKS LIHTSAM?

Meie 3 sammu

eesmärgipärasemaks arendamiseks. Kõik projektid on jaotatud osadeks ning tellija on alati kaasatud kodulehe tegemise igasse etappi.

planeerimine

Vajaduste ning võimaluste analüüs ning tegevuskava kooskõlastamine..

disain ja teostus

Funktsionaalse lahenduse ja ka graafilise disaini läbimõeldud lahenduse loomine (kodulehe tegemine või e-poe tegemine).

lansseerimine

Testimine ja funktsionaalsuse kontroll ning teenuse käivitamine.

Võtke julgelt ühendust!

Teie poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad vahendid ja kompetents.

TOP