fbpx
Lihtne hallataEnim levinudE-poe valmidusMitmekeelsuse valmidus

Kodulehe tegemine

Kodulehe valmistamine toimub alati koostöös Tellijaga. Kui Tellijal on olemas oma nägemus kodulehe kujundusest, siis kodulehe valmistamine toimub arvestades just neid soove.

Meie kodulehe tegemise teenus on optimeeritud parimate äritulemuste saavutamisele ja konversiooni suurendamisele. Me ei valmista ainult ilusaid kodulehti, vaid veebilahendusi, mis tõstab klientide arvu ja müüki.

Oma tegevuses oleme fokuseeritud järgmistele platvormidele: WordPress, Magento, PrestaShop, OpenCart ja Drupal

Garanteerime veebilehe professionaalse välimuse, hea kasutuskogemuse ja tehnilise toimivuse. 

Seotud artiklid

Hind sisaldab

Kodulehe hinnast olulisem on, hästi toimiv koduleht ja kodulehe funktsionaalsus.

 • Veebilehe disain
 • Veebilehe mobiilne versioon
 • Kodulehe tegemine WordPressiga
 • Otsimootoritele optimeerimine – SEO
 • Veebilehe sisumaterjalide sisestamine
 • Facebook Pixel liidestus
 • Google Analytics liidestus
 • Google Search Console liidestus
 • Viirusturunduse komponendid
 • HTTPS turvaline ühendus
 • Google Maps kaardirakendus

Kui oled ikka kõhkleval seisukohal, uuri oma võimalusi.

Kodulehe tellimine on investeering, mis tasub end ära mitmel moel. See suurendab teie ettevõtte nähtavust, usaldusväärsust ning müügipotentsiaali. Olles kursis digitaalse maailma võimalustega, võid avastada, et koduleht on oluline samm eduka ettevõtluse suunas.

Kui soovite kodulehte tellida, siis võta meiega ühendust. Meie ekspertidest tiim oskab aidata nii platvormi valiku, funktsionaalsuste ja disainiga.

Miks on vaja kodulehte?

Tänapäeva maailmas on ettevõtte omamine ilma koduleheta sama, nagu autosõit ilma mootorita. Jõuate küll sihtkohta, kui autot tagant lükkate, kuid kas poleks palju lihtsam, kui teil lihtsalt oleks mootor?

Teie koduleht on sageli esimene koht, kus potentsiaalsed kliendid saavad teie ettevõttega tutvust teha. Korralikult disainitud ja kvaliteetne koduleht loob positiivse esmamulje ning suudab panna külastajad toimima soovitud viisil.

Arvesta sellega, et esmamulje on tihti ka viimane mulje ning kohe alguses tehtud õige otsus maksab kokkuvõttes vähem kui kehva tulemuse hilisem ümbertegemine.

Koduleht on teie ettevõtte virtuaalne esindus, mis on veebis kättesaadav ööpäevaringselt. See annab potentsiaalsetele klientidele võimaluse teie toodete ja teenustega tutvuda just siis, kui neil selleks aega on.

Korralikult kujundatud koduleht jätab ettevõttest professionaalse ja usaldusväärse mulje. Kui potentsiaalsed kliendid näevad, et teil on professionaalne veebileht, suurendab see nende usaldust teie ettevõtte vastu.

Ilma koduleheta ei leia potentsiaalsed kliendid teie ettevõtte kohta kvaliteetset ja usaldusväärset teavet, kuid oma brändi tutvustamine potentsiaalsetele klientidele on üks olulisemaid asju.

Tõenäoliselt on mitmeid konkurente, kes pakuvad teiega sarnaseid teenuseid ja tooteid. Üks võimalus silma paista on koduleht, mis näeb hea välja ja edastab teie klientidele selget ja kvaliteetset teavet.

Ilma koduleheta võivad inimesed teie kui ettevõtte legitiimsuse kahtluse alla seada. Kodulehe omamine on võimalus jätta suurepärane esmamulje ja tõestada inimestele, et olete toimiv äri.

Koduleht on suurepärane platvorm jagamaks olulist teavet oma toodete, teenuste, kontaktandmete ja tööaegade kohta.

Interneti kasutajate arv kasvab pidevalt ning paljud inimesed otsivad tooteid ja teenuseid just veebi kaudu. Kodulehe kaudu saad jõuda laiema publikuni ning kasutada ka erinevaid digiturunduse strateegiaid. Kasutades sotsiaalmeediat, sisuturundust, e-posti turundust ja teisi digiturunduse strateegiaid, jõuate veelgi laiema auditooriumini.

Oluline on luua huvitavat ja väärtuslikku sisu, mis köidaks kasutajate tähelepanu ning julgustaks neid teie poolt soovitud viisil käituma.

Kui teie konkurendid juba omavad kodulehte, siis on see kindel märk, et kodulehe tellimine on möödapääsmatu. Suurema tulu teenimiseks võib võrgupõhine kohalolu, eriti kodulehe valmistamine, tulu teenimist väga suuresti mõjutada.

Koduleht ei ole vaid visiitkaart, see võib olla ka tõhus müügikanal.

Väikefirma võib silma paista ka tugeva brändi või toodete kvaliteediga. Kuid isegi siis, kui teil on oma niši parim ettevõte, on klientide arv ikkagi piiratud. Selleks, et väikeettevõttest kasvaks tõeline müügivägilane, pole olemas paremat võimalust kui ostjate ootusi täitva e-poe valmistamine.

AUTOSÕIT ILMA MOOTORITA

ON SAMA NAGU ETTEVÕTE
ILMA KODULEHETA

KAS MOOTORIGA POLEKS LIHTSAM?

Meie 3 sammu

eesmärgipärasemaks arendamiseks. Kõik projektid on jaotatud osadeks ning tellija on alati kaasatud kodulehe tegemise igasse etappi.

planeerimine

Vajaduste ning võimaluste analüüs ning tegevuskava kooskõlastamine..

disain ja teostus

Funktsionaalse lahenduse ja ka graafilise disaini läbimõeldud lahenduse loomine (kodulehe tegemine või e-poe tegemine).

lansseerimine

Testimine ja funktsionaalsuse kontroll ning teenuse käivitamine.

Kodulehe tellimine

Teie poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad vahendid ja kompetents.

TOP