Lihtne hallataEnim levinudVõimasMitmekeelsuse valmidus

E-poe tegemine

Väikefirma võib silma paista ka tugeva brändi või toodete kvaliteediga. Kuid isegi siis, kui sul on oma niši parim ettevõte, on klientide arv ikkagi piiratud.

Nii nagu firmaga alustamine, on ka e-poe valmistamine ja avamine uus ja suur ettevõtmine. Isegi kui su brändi ja toodete eest on juba hoolitsetud, kaasneb internetikaubandusega siiski miljon uut ülesannet ja veelgi rohkem neid asju, mida tuleb õppida. Selleks, et väikeettevõttest kasvaks tõeline müügivägilane, pole olemas paremat võimalust kui ostjate ootusi täitva e-poe tegemine ja avamine.

Seotud artiklid

Hind sisaldab

E-poe hinnast olulisem on, hästi toimiv koduleht ja kodulehe funktsionaalsus.

 • Veebilehe disain
 • Veebilehe mobiilne versioon
 • Kodulehe tegemine WordPressiga
 • Otsimootoritele optimeerimine – SEO
 • Veebilehe sisumaterjalide sisestamine
 • Facebook Pixel liidestus
 • Google Analytics liidestus
 • Google Search Console liidestus
 • Viirusturunduse komponendid
 • HTTPS turvaline ühendus
 • Google Maps kaardirakendus
 • Tarnemoodul
 • Maksemoodul
 • Tootekataloogi moodul

Kui oled ikka kõhkleval seisukohal, uuri oma võimalusi.

E-poe tellimine on investeering, mis tasub end ära mitmel moel. See suurendab teie ettevõtte nähtavust, usaldusväärsust ning müügipotentsiaali. Olles kursis digitaalse maailma võimalustega, võid avastada, et e-poe valmistamine on oluline samm eduka ettevõtluse suunas.

Arvesta sellega, et esmamulje on tihti ka viimane mulje ning kohe alguses tehtud suurem investeering kodulehe tegemisel maksab kokkuvõttes vähem kui kehva tulemuse hilisem ümberdisainimine.

Milline tarkvara valida?

Erinevad tüüpi firmad vajavad erinevaid platvorme. Suure tootearvuga ning tehingutele keskenduvatel kauplejatel on täiesti teised vajadused kui näiteks blogijatel või sisule keskenduvatel ettevõtjatel. Eeldused platvormile tuleb kohe alguses läbi kaaluda, enne e-poe tegemist / kodulehe tegemist, kuna vale platvorm võib hiljem suuri probleeme tekitada.

WordPress on kahtlemata kõige populaarsem veebilehtede haldussüsteem (CMS), mida kasutab üle 75 miljoni kodulehe.

WordPressi installimine, paigaldus ja uuendamine on tasuta. Tuhanded pluginad ja valmis disainimallid annavad paindlikule ja lihtsale liidesele funktsionaalsust juurde. See omakorda vähendab veebilehe arendamise aega ja kulusid.

WordPressiga on lihtsalt on parim veebiplatvorm, mis sobib blogimiseks, ent on samas ka paljude e-poodide sisuhalduseks ning saanud üheks Eesti e-turundajate lemmik-töövahendiks. WordPress on võimalik muuta täpselt Sinu soovidele vastavaks.

60 miljonit kasutajat üle maailma ei saa eksida – WordPress on mugav kasutada ja kergesti laiendatav.

Magento on võimas, äärmiselt funktsionaalne ning pidevalt arenev e-kaubandustarkvara e-poe haldamiseks. Ideaalne e-kaupmeestele, kes soovivad e-poe valmistada omades täielikku kontrolli oma e-poes tehtavate arenduste ja muudatuste üle. Sobilik suurematele e-kaupmeestele või neile, kes plaanivad kiiresti kasvada.

Väiksemad ärid, kes ei plaani kiiresti kasvada, leiavad PrestaShopi kujul hea kasutajasõbraliku lahenduse. E-poe saab kiiresti käima, hoides samal ajal kulud suhteliselt madalal.

OpenCart Sobib samuti nagu PrestaShop pigem väiksematele äridele, kes soovivad e-poe kiiresti ilma suurema pingutuseta tööle saada.

Vooga saab igaüks endale kodulehe ja veebipoe luua. Arvestades hinnaklassi ja kasutajaliidese lihtsust, soovitaks algajatele sageli just kodumaist Voogi. Ent lihtsus on kõigest asja üks külg. Voog on nii funktsionaalne, et disainiagentuurid haldavad sellel ka suuri, ainulaadseid ja keerukaid kliendisaite.

Shopify suureks eeliseks on selle kasutajasõbralikkus, mis võimaldab kerge vaevaga saada lihtsa e-poe üsna kiirelt toimima ka inimesel, kes veebiarendusest palju ei tea. See on põhiline müügiargument, mis Shopify’le kiirelt populaarsust ja hulganisti kasutajaid toonud. Shopify katab kõik esmavajadused, kuid sealt tekivad ka Shopify kasutamise murekohad. Lihtsuse hinnaks on piirangud ning väiksemad võimalused lisafunktsioonideks.

Kui plaanid hakata müüma tuhandeid tooteid, siis pole pilvepõhine platvorm nagu näiteks Shoproller ilmselgelt parim valik. See kipub lihtsalt aeglaseks jääma. Küll aga on pilvepõhiste platvormide suurim eelis kasutajasõbralikkus ja tohutu ajasääst. Shoproller sobib nii algajale kui kogenud kaupmehele oma äri laiendamiseks ja paremaks haldamiseks.

E-POE VALMISTAMINE ANNAB ÄRILE TIIVAD

TEEME KOOS TEIE
LENNUKAD IDEED TEOKS

MEIL ON JUBA ÜLE 600 RÕÕMSA KLIENDI!

Meie 3 sammu

eesmärgipärasemaks arendamiseks. Kõik projektid on jaotatud osadeks ning tellija on alati kaasatud kodulehe tegemise igasse etappi.

planeerimine

Vajaduste ning võimaluste analüüs ning tegevuskava kooskõlastamine..

disain ja teostus

Funktsionaalse lahenduse ja ka graafilise disaini läbimõeldud lahenduse loomine (kodulehe tegemine või e-poe tegemine).

lansseerimine

Testimine ja funktsionaalsuse kontroll ning teenuse käivitamine.

E-poe tellimine

Teie poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad vahendid ja kompetents.

TOP