Meie kodulehe valmistamise teenus on optimeeritud parimate äritulemuste saavutamisele ja konversiooni suurendamisele.

Meie e-poe valmistamise teenus lähtub igal sammul arengule suunatud mõtteviisist. Vaid nii saavutab aja- ja asjakohase ning huvitava tulemuse.

Meie broneerimissüsteem sobib kõikidele ettevõtetele, kus on vajadus broneerida mõnda ressurssi nagu näiteks ruumid, asjad, ajad, teenused või inimesed.

Meie veebilehe disainiteenus hõlmab erinevaid teenuseid, mis on suunatud veebilehtede väljanägemise, kasutatavuse ja üldise kvaliteedi parandamisele.

Meie nutika turundusplaaniga paistad silma veebiotsingutes. Internetiturundus teeb Sinu kodulehe klientidele nähtavaks, suurendab kodulehe külastusi ja müüki.

Meie kodulehe hooldusteenus tagab, et teie veebisait toimib sujuvalt, on turvaline ning vastab nii kasutajate ootustele kui ka otsingumootorite nõuetele.

Kui oled ikka kõhkleval seisukohal, uuri oma võimalusi.

Arvesta sellega, et esmamulje on tihti ka viimane mulje ning kohe alguses tehtud suurem investeering kodulehe valmistamisse maksab kokkuvõttes vähem kui kehva tulemuse hilisem ümberdisainimine.

KLIENTIDE TAGASISIDE

Klientidelt saadud väärtuslik tagasiside aitab meil muuta oma teenuseid paremaks.
 • Minu koostöökogemus Meedia Disain OÜ'ga on väga positiivne. Märksõnadeks oskus kuulata, aktiivne kaasamõtlemine ja asjalikud nõuanded, kokkulepitud ajagraafikust kinnipidamine, kõrgel tasemel teostus ning kättesaadavus ka pärast seda, kui koduleht valmis ning vaja nõuandeid selle haldamiseks või teha vajalikke muudatusi juba tehtud töös.
  Madis Pikat
 • Uue kodulehe struktuur ja kujundus said kiiresti paika. Gert koolitas ka kodulehte hiljem oma jõududega haldama ning aitas alati operatiivselt lahendada küsimusi, mis kerkisid tekstide muutmise ja täiendamisega. Meedia Disain valmistas meile kaasaegse ja kasutajasõbraliku kodulehe.
  Kristel Ilumae
 • Kasutasime Meedia Disain OÜ teenuseid, et kodulehe tegemisel. Oleme teenusega väga rahul, Gert alati vastab meie küsimustele ja aitab ka peale seda, kui teenus juba käes. Mis on alustaja ettevõtja jaoks väga oluline lisaväärtus. Soovitan!
  Reesi Valge
 • Aitäh suurepärase koostöö eest! E-pood valmistati kiiresti ja sai parem kui oskasin tahta. Töö kiire ja kindlasti parim! Aitäh ka lisa nõuannete eest. Usaladus 100%
  Triinu Taalvelt
 • Jäin Meedia Disain kodulehe tegemise teenusega ülimalt rahule. Sain rohkem, kui oodata oskasin. Koostöö sujuv ja ladus. Vastused kiired ja korrektsed. Soovitused disaini osas professionaalsed. Teenindus abivalmis ja sõbralik. Kindlasti uurin pakkumist edaspidiseks koostööks :)
  Enrika Ilves
 • If you like people who do more than they speak then right place. Highly recommend!
  Jürgen Jürimäe
 • Kindlasti soovitan kõigile, kellel kodulehe tegemise teenuseid kunagi vaja peaks minema. Oma ala profid. Väga meeldiv ja sujuv koostöö. Uute kohtumisteni ;)
  Ere
 • Väga meeldiv ja sujuv kodulehe valmistamise protsess. Professionaalid, kes teavad mida teevad, kes on abivalmis ja alati leiavad lahendused rasketele ülesannetele ! Soovitan!
  Kristiina Radevall
 • Jäime Meedia Disain OÜ tegevustega väga rahule - saime hästi toimiva ja kena kodulehe väga kiirelt. Suhtlus ja töö oli professionaalne ning kodulehe tegemine sujus väga hästi.
  Kertu Vahemets
 • Esimene firma, kes tegi ellise kodulehe, millega rahule jäin. Teenindus ja koolitus korrektne. Tänu kodulehe viisakale väljanägemisele oleme saanud mitmeid uusi kliente ja pikaajalisi tarnelepinguid. Jõudu!
  Elis Maarja Aardevälja
 • Kiire ja asjatundlik töö. Esile kerkivaid probleeme lahendatakse esimesel võimalusel. Siiralt tänulik!
  Inga Tartes
 • Üksikasjalik ja detailne hinnapakkumine. Kiired lahendused ja abivalmis, ei pidanud kunagi vastust pikalt ootama. Soovitan!
  A&M Kaubad
 • Tellisin oma alustavale ettevõttele veebilehe. Valminud kodulehega jäin väga rahule. Hea hinna ja kvaliteedi suhe.
  Liisa Raid
 • Tellisime veebipoe arenduse Woocommerce+Itella+EveryPay. E-poe tegemine oli kiire ja professionaalne. Kulud mõistlikud. Kõik töötab :)
  Karli Palts
 • Lahendused saab kiiresti ja kvaliteetselt. Muudatustega ei pea ootama. Hea töö!
  Oliver Lomp
 • Kuna ise seda valdkonda ei valda, siis aitas Meedia Disain OÜ mind kodulehe valmistamisega vägagi ladusalt ja kiirelt, julgen soovitada!
  Jüri Kitt
 • In all projects I have great professional experience with Media Disain OÜ. Quick response. Always professionally positive attitude. Clear guidelines. Easy to work with. Recommend to everyone.
  Gunars Tisons
 • Suurepärane kogemus tehtud tööle. Kiire, paindlik, vastutulelik ettevõtte. Soovitan 100%.
  Georg Sarap
 • Töö kiire ja korralik, hea järelteenidnus - tehniline tugi ja nõustamine. Koduleht hästi optimeeritud.
  Margus Pekk
 • People in Meedia Disain helped to create our beautiful profile on our web page. We have been working together over 2 years and always get quick solutions on our problems and helpful advice then we don´t know what to do.
  Karin Kriisa
 • Kodulehe tegemine toimus kiiresti ja ladusalt. Nüüdseks valmimisest juba ca aasta möödas, alati kui on tekkinud mõni mure on Gert aidanud esimesel võimalusel :)
  Liina Lipp

KODULEHE VALMISTAMINE MISTAHES ETTEVÕTTELE

POLE OLULINE, KAS OLED
SUUR- VÕI VÄIKEETTEVÕTE

MEIL ON ÜLE 600 RÕÕMSA KLIENDI!

Meie 3 sammu

eesmärgipärasemaks arendamiseks. Kõik projektid on jaotatud osadeks ning tellija on alati kaasatud kodulehe tegemise igasse etappi.

planeerimine

Vajaduste ning võimaluste analüüs ning tegevuskava kooskõlastamine..

disain ja teostus

Funktsionaalse lahenduse ja ka graafilise disaini läbimõeldud lahenduse loomine (kodulehe tegemine või e-poe tegemine).

lansseerimine

Testimine ja funktsionaalsuse kontroll ning teenuse käivitamine.

Võtke julgelt ühendust!

Teie poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad vahendid ja kompetents.

TOP