fbpx
OptimeerimineTurundusInternetireklaam Analüütika

Internetiturundus

Paistke silma veebiotsingutes ja leidke veebis kliente kodulehe abil! Meie nutika turundusplaaniga paistad silma veebiotsingutes. Internetiturundus teeb Sinu kodulehe klientidele nähtavaks, suurendab kodulehe külastusi, müüki ja turuosa.

Kodulehe optimeerimine (SEO), reklaam Facebookis, reklaami Google esilehel, Facebook kampaania korraldamine, Facebook fännilehtede haldamine.

turundustegevused

Aitame kirjutada, toimetada, promoda, tegutseda erinevates võrgustikes… see nimekiri on lõputu!

  • Optimeerimine
  • ADWords
  • Mõõdikute seadistamine
  • Taasturundus ehk remarketing
  • Analüütika

Kui oled ikka kõhkleval seisukohal, uuri oma võimalusi.

Aitame luua digistrateegia, mis töötab Teie ettevõtte kasuks 24/7. Meie digitaalsed lahendused on optimeeritud parimate äritulemuste saavutamisele ja konversiooni suurendamisele.

Veebilehe optimeerimine ja reklaam

Kui teie ettevõte püüab saada Google’i peamiseks otsingutulemuseks sisestatud otsingutele, peavad teie veebilehe optimeerimine ja reklaam töötama käsikäes. Seda saab suures osas saavutada veebilehe optimeerimise abil. Teie reklaamid annavad võimaluse anda inimestele ideid selle kohta, mida otsida – samas kui tõhus SEO võib aidata saada konkreetseks vastuseks sellele, mida otsitakse.

Reklaamid sotsiaalmeedias sellistel saitidel nagu InstagramFacebook, Twitter ja teised, peaksid andma inimestele ideid selle kohta, mida nad tahaksid või vajavad. Seda tehes võib teie turundus inspireerida inimesi edasi uurima.

Esiteks võib tarbijatel kuluda veidi aega, et teha kindlaks, kas teie ettevõtte tooted vastavad nende soovidele ja vajadustele. Ideaalis saate oma reklaamide ja SEO eduka ühitamise kaudu aidata neil avastada, et nad soovivad just teie tooteid või teenust. Siin on kolm võimalust, kuidas oma SEO reklaamidega vastavusse viia, et konkurentsis püsida.

Teie SEO ja reklaamide koos edasiarendamine

Oluline on meeles pidada, et SEO ja reklaam ei ole samad asjad, kuid on omavahel lähedalt seotud ja üks peaks mõjutama teist.

Kummagagi töötades mõelge sellele, mida te teise lisasite, ja kasutage seda otsingusõnade tuvastamiseks. SEO ja reklaam peaksid üksteist täiendama, sest need parandavad üksteise toimimist.

Kui optimeerite oma veebilehte otsingute jaoks, veenduge, et paigutatavad reklaamid oleksid seotud otsinguterminitega, mille järgi asetute või soovite asetuda otsingutulemuste tähtsusjärjestuses. Näiteks kui reklaamite parimaid diivaneid väikeste ruumide jaoks, otsivad inimesed kõige tõenäolisemalt Google’ist “diivaneid väikestele ruumidele” lootuses, et ilmute otsingutulemustes. Veenduge, et teie reklaam suurendaks teie veebilehe liiklust, enne paljusid teisi veebilehti, mis samuti kuvatakse. Nii võib teie reklaam otseselt mõjutada teie SEO-d ja vastupidi.

Reklaame avaldades veenduge, et teie otsingusõnad kajastaksid ideed, millele teie reklaamid keskenduvad. Kaaluge SEO tegemist, parandades reklaamides avaldatava idee järjestust otsingutulemustes. Vahepeal saate teha tasulisi reklaame, et ilmuda konkreetsetes otsingutulemustes, mille puhul teie veebileht ei pruugi olla otsingutulemuste eelisjärjekorras.

Peate oma veebilehte optimeerima, et see vastaks ideele, mida esitate oma bännerreklaamides, raadioreklaamides, reklaamtahvlitel ja flaieritel – olenemata reklaami tüübist.

Google’i otsingutulemuste järjestus ja andmeliiklus võivad kellegi teie veebilehele suunata alles siis, kui nad on seda võtmeterminit või teemat otsinud. Nii et kui teil on vaja, et keegi otsiks seda terminit sagedamini, peate neile sellest idee andma. Looge selline otsingutermin, mis kajastaks seda, mida kliendid vajavad või soovivad. Huvitatud inimesed uurivad edasi, mis aitab ka külastatavust suurendada.

AITAME LUUA DIGISTRATEEGIA, MIS TÖÖTAB

KUI KÕHKLED
SIIS UURI OMA VÕIMALUSI

MEIL ON ÜLE 600 RÕÕMSA KLIENDI!

Võtke julgelt ühendust!

Teie poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad vahendid ja kompetents.

TOP